Vyhľadávanie

V ponuke je 213 nehnuteľností.

Bytový dom Kongres Senica

 

Ponúkame Vám na predaj byty v bývalej administratívnej budove Slovenského hodvábu „Bytový dom Kongres“ na ul. Továrenská 532, Senica.V bytorvom dome sa nachádza 81 bytových jednotiek, kde každý z bytov má rozlohu 42m². Pri kúpe bytu je možnosť kúpy aj parkovacieho miesta. Každý kto kúpi byt v bytovom dome, má k dispozícii aj pivničnú kopku. V bytovom dome sa nacháda aj kaviareň na prízemí.  Celá kaviareň je nefajčiarska, pre detičky je nachystaný detský kútik, k dispozícii je tu aj pripojenie na wifi.

 

 

Byty sú dispozične riešené nasledovne :

 

Predsieň :  Priestranná vstupná hala s priamym vstupom do všetkých izieb s možnosťou menších úložných priestorov a botníkom s rozlohou 3,88m2.

Obývačka s kuchyňou : Moderne navrhnutá obývacia izba s rozlohou 12,00m2 je účelne spojená s kuchyňou o rozlohe 7,68m2. O optické rozdelenie sa stará jedálensky stôl. Obývačka s kuchyňou sa nachádzajú v dennej zóne a sú tak spoločne oddelené od nočnej zóny.

Spálňa : Druhou miestnosťou s rozlohou 12,15m2 môže byť Vaša spálňa. Táto miestnosť má atypický tvar s myšlienkou vstavaného šatníka, ktorý tak nebude zasahovať do miestnosti. Druhá izba sa nachádza v nočnej časti bytu.

Kúpeľňa : Kúpeľňa s rozlohou 3,80m2 Vám ponúka možnosť výberu ako vane, tak aj sprchového kútu, či kombináciu oboch. Pričom kúpeľňa je spojená s WC.

Občianska vybavenosť

 

V priamej blízkosti bytového domu sa začína výstavba obchodného centra. Bude vzdialené do 300m od bytového domu, čo zvyšuje komfort budúcich vlastníkov bytov. Okrem budúceho nákupného centra je tu aj kopletná občianska vybavenosť.

 

  • Hypermarket LIDL - 550m
  • Autobusová stanica - 450m
  • Športová hala a plaváreň - 240m
  • Iba 650m od priameho centra mesta
  • Škôlky a školy v dosahu 1km
  • Množstvo reštaurácií v okolí 700m
  • Mestské kino - 600m
  • Najbližšia benzínová pumpa - 1,4km

 

Viac o projekte bytový dom KONGRES nájdete na :

 http://novebyvaniesenica.sk

 

 

Cenník a dostupnosť bytov v bytovom dome Kongres