Vyhľadávanie

V ponuke je 46 nehnuteľností.

Viete prečo je rozumné predávať alebo kupovať nehnuteľnosť práve cez realitnú kanceláriu ?

Ak ste sa aj vy rozhodli ušetriť na províziách pre realitnú kanceláriu a zrealizovať si predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti sami zvýšte opatrnosť a prečítajte si prečo by ste mali voliť spoluprácu práve s realitnou kanceláriou.

Pri predaji a kúpe nehnuteľností ide nielen o  nemalé peniaze, ale aj o vašu nehnuteľnosť. Práve to že sa klient rozhodne predávať alebo kupovať nehnuteľnosť na vlastnú päsť láka podvodníkov, ktorý využívajú neznalosť klienta a oberajú ho o peniaze a v horších prípadoch aj o nehnuteľnosť pretože Podvody pri predaji bytov sa v posledných rokoch na Slovensku čoraz viac rozmáhajú.

Orientovať sa na trhu s nehnuteľnosťami nie je totiž vôbec jednoduché a práve preto sú tu realitné kancelárie.

Ak ste sa teda rozhodli zveriť predaj alebo kúpu vášho bytu do rúk realitnej kancelárie, ušetríte minimálne čas strávený vyhladávaním vhodnej banky, právnika, znalca a hypotekárneho špecialistu. Naša realitná kancelária Vám ponúka len overených partnerov.

Bez znalostí aktuálnych právnych predpisov s veľkou pravdepodobnosťou narazíte na nejeden problém. Od nepovolenia vkladu katastrom nehnuteľností po možnosť, že svoje peniaze už nikdy neuvidíte.

Realitná kancelária Vás sprevádza celým procesom predaja, kúpi či prenájmu nehnuteľnosti. Cez podanie inzercie na najnavštevovanejších platených inzertných portáloch až po osobnú prezentáciu nehnuteľnosti a jej následné obhliadky so záujemcom.

Ponúka Vám kompletné poradenstvo a právnu istotu cez overených právnikov. Je lepšie sa zveriť do rúk odborníkom, ktorý sa v oblasti predaja nehnuteľností vyznajú a majú skúsenosti na realitnom trhu.

Realitná kancelária má totiž kompletný prehľad o situácii na trhu,vie pripraviť nehnuteľnosť na predaj a pozná aktuálne trendy v preferenciách kupujúcich alebo predávajúcich.

Sleduje tiež zmeny v zákonoch a postupy jednotlivých inštitúcii, ktoré môžu mať rozhodujúci vplyv nielen na plynulosť ale aj na bezpečnosť celého priebehu obchodu. Preto realitné kancelárie neustále sledujú aktuálne zmeny v zákonoch, procesoch predaja alebo kúpy a tiež aj neustále monitorujú vývoj cien nehnuteľností.